Pytania i odpowiedzi
  1. Kiedy otrzymam zakupiony towar?

Zakupiony towar jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zaksięgowania przelewu na koncie. W przypadku tkanin dostępnych na zamówienie czas realizacji zamówienia może wynosić do 5 dni roboczych. Klient każdorazowo jest informowany o zakończeniu realizacji i terminie wysyłki.

  1. Gdzie znajdę informację o kosztach wysyłki?

Dokładne koszty wysyłki zostały określone w zakładce "Czas i koszty dostawy". Koszty wysyłki uzależnione są od ilości materiału oraz wybranego sposobu wysyłki. Przesyłki nadawane za pobraniem są dodatkowo płatne.

       3. Co to jest test Martindala?

Test Martindala (zgodnie z PN-EN ISO 12947-2:2000) pozwala określić wytrzymałość mechaniczną materiału na ścieranie. Test polega na pocieraniu tkaniny ruchem okrężnym wełną, pod znacznym naciskiem. O wytrzymałości tkaniny świadczy ilość cykli, jaka jest wymagana do uszkodzenia powierzchni materiału, co jest określane skalą Martindala. Tkaniny w skali powyżej 45 000 cykli są uznawane za bardzo wytrzymałe materiały.

W naszym sklepie staramy się dbać o jakość oferowanych Wam tkanin i ten parametr jest dla nas bardzo ważny, dlatego znajdziecie u nas tylko tkaniny najlepszej jakości.

        4. Co oznacza gramatura danego materiału?

Gramatura materiału oznacza ciężar metra kwadratowego materiału wyrażony w gramach. Jest to jeden z czynników decydujący o jakości i przeznaczeniu materiału. Wszystkie tkaniny oferowane w naszym sklepie mają gramaturę powyżej 200 g/m2.

       5. Czy materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa?

Oferowane przez nas tkaniny są produkowane przez firmy posiadające certyfikat ekologiczny Oeko-Tex®, który wskazuje na to, że materiały są wolne od substancji szkodliwych.

       6. Czy w przypadku większego zamówienia materiał otrzymam w jednym kawałku?

Tak. W przypadku zamówienia więcej niż 0,5 m danej tkaniny, materiał jest wysyłany do Klienta w jednym kawałku.

       7. Czy mogę zwrócić zakupione przedmioty?

Jeśli zakupiony towar nie spełnił Waszych oczekiwań, macie prawo do zwrotu nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, kompletnym, w oryginalnym opakowaniu oraz nie posiadać śladów użytkowania. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący. Wszelkie informacje o zwrocie znajdują się w zakładce: Zwroty i reklamacje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl