Opcje przeglądania

Tkaniny hydrofobowe oraz łatwoczyszczące to przyszłość tapicerstwa i coraz częstszy wymóg teraźniejszego klienta. Materiał z powłoką hydrofobową pozwala na ograniczenie wchłaniania rozlanych płynów i sprawia, że ciecz nie wnika bezpośrednio w strukturę tkaniny. Rozlana kawa, sok, woda czy czerwone wino nie stanowią już problemu, gdyż tkanina tapicerska z ochronną powłoką pozwala na skraplanie płynu na powierzchni i usunięcie zabrudzenia ręcznikiem papierowym czy szmatką.

Tkaniny łatwoczyszczące stanowią gamę tkanin, którym nie straszne są plamy. Materiał łatwoczyszczący ze specjalną powłoką sprawia, że plamy powstałe podczas codziennego użytkowania tkaniny można usunąć dużo szybciej i zdecydowanie prościej. Tkanina z powłoką łatwoczyszczącą pozwala na swobodne użytkowanie mebli i zachowanie trwałego i nieskazitelnego wyglądu tkaniny tapicerskiej.

W asortymencie naszego sklepu coraz większą część stanowią tkaniny tapicerskie ze specjalnymi powłokami. Materiały obiciowe łatwoczyszczące oraz hydrofobowe obejmują zarówno welury, jak i plecionki czy gładkie tkaniny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl